wrzesień 19, 2017
  12
  Maj 12
  >

  Sugestie mile widziane!.

  • Po włożeniu płyty do napędu DVD ,automatycznie wyświetli się możliwość odtwarzania płyty od początku , lub możliwość wyboru odpowiedniej sceny filmu. W każdej chwili odtwarzania mamy możliwość po zaznaczeniu „Menu” na pilocie przeniesienia się do wybranego momentu filmu. To jest największa przewaga płyty nad kasetą :-)

  • Najczęściej chcielibyście by życzenia od rodziny i znajomych składane po "kościele" były słyszalne na filmie z delikatnym wybranym podkładem muzycznym. Najczęściej filmujemy kilkanaście pierwszych życzeń i oczywiście rodziców, oraz tych zabawnych. Filmowanie całości, kiedy lista zaproszonych gości jest duża, może sie okazać nużące, a na pewno zajmie sporo miejsca na płycie .

  • Zaznaczają Państwo w umowie co dokładnie powinno znaleźć się na płycie. Każdy nasz klient ma własne upodobania. Proszę pamiętać , że pomimo niezaznaczenia opcji np. filmowania kazania – zdarza się że to sfilmujemy ,aby wykorzystać podkład głosu prezbitera. Jesteśmy cały czas w pogotowiu i zdajemy sobie sprawę z tego , że w każdej chwili mogą zaistnieć ciekawe i wesołe zdarzenia warte zarejestrowania. Materiał ciekawy ogląda się dużo lepiej. Za dodatkowe sceny zarejestrowane przez naszych kamerzystów i zdjęcia nie ponosi się żadnych opłat. Warto zastanowić się przy wypełnianiu umowy. Lepiej czasami zaznaczyć że chce się nagrywać np. „Życzenia” i potem zdecydować że życzenia jednak nie znajdą się na płycie , niż żałować że się tego nie zrobiło.

  • Teledysk to oczywiście skrót z uroczystości do sugerowanej przez Państwa muzyki.Trwa około 4 minut. Oczywiście aby był super miksujemy różne gatunkowo piosenki i odpowiednio montujemy. Tak utworzony film jest zapisany na płytach DVD lub innych HD, jak również wysłany na e-mail lub przygotowany na stronie do oglądnięcia lub pobrania. Na życzenie umieszczamy teledyski na stronach You-Tube lub Vimeo.